CONTACTEAZA ZF

ZIARUL FINANCIAR e interesat de opiniile si sugestiile dumneavoastra legate de continutul ZF.ro.
De asemenea, ne-am bucura sa primim observatii si comentarii legate de evenimentele la zi, la adresa editorweb@zf.ro.

ADRESA REDACTIEI: Bulevardul Nerva Traian, Nr. 3, sector 3, Bucuresti - Clădirea City Business Center

Telefoane: 0318.256.288 (redactie)
0318.256.259 (abonamente print - Alina Popescu)
0318.256.235, 0318.256.237, 0318.256.238 (publicitate)
0318.256.150, 0318.256.408 (subscriptii produse online / ZFCorporate.ro / ZFEnglish.com)

Fax: 0318.256.285

e-mail: zf@zf.ro (redactie), zf24@zf.ro (redactie zf.ro), abonat@m.ro (abonamente)


 
REDACŢIE
 
Cristian Hostiuc - Director Editorial
cristian.hostiuc@zf.ro
(0318.256.282)
 
Sorin Pislaru - Redactor şef
sorin.pislaru@zf.ro
(0318.256.282)
 
Dana Ciriperu - Redactor şef adjunct (Companii)
dana.ciriperu@zf.ro
(0318.256.277)
 
Adrian Seceleanu - Editor Hi-Tech
adrian.seceleanu@zf.ro (0318.256.286)
 
Bogdan Cojocaru - Editor Business Intl.
bogdan.cojocar@zf.ro (0318.256.245)
 
Iulian Anghel - Editor Politic
iulian.anghel@zf.ro (0318.256.245)
 
Loredana Frăţilă Cristescu - Editor ZF English loredana.fratila@zf.ro
(0318.256.252)
 
 
SUPLIMENTE ZF
 
 
Adelina Mihai - Editor Profesii
adelina.mihai@zf.ro
(0318.256.277)
 
 
 
WWW.ZF.RO
 
Ştefan Stan - Editor
zf24@zf.ro
(0318.256.279)
 
 
MARKETING BRAND
 
Beatrice Brăileanu, Brand manager divizia Business Press
beatrice.braileanu@m.ro
 
 
PUBLISHER
 
Alexandru Matei - Publisher Business Press
alexandru.matei@zf.ro (0318.256.286)
 
 
MARKETING EVENIMENTE
 
Manuela Panescu, Business Events Producer
manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.314)
 
Alecsandra Voicu, Producator Evenimente Business
alexandra.voicu@m.ro (
0740.031.852; 0318.256.314)
 
 
VÂNZĂRI
 
Marcela Tuila, Print Sales Manager
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
 
Silvia Popa, Print Sales Manager
silvia.popa@m.ro (0747.497.144; 031.825.6236)
 
 
PUBLICAŢIE EDITATĂ DE
 
Mediafax Group
Bulevardul Nerva Traian, Nr. 3, sector 3, Bucuresti - Clădirea City Business Center
Director General: Adrian Sârbu
Director Dezvoltare: Iulian Sîrbu
Director Producţie: Rodica Ghenciu
 
zf.ro
Închide