• Leu / EUR4.7787
  • Leu / GBP5.6852
  • Leu / USD4.3149

CONTACT

ZIARUL FINANCIAR e interesat de opiniile si sugestiile dumneavoastra legate de continutul ZF.ro.
De asemenea, ne-am bucura sa primim observatii si comentarii legate de evenimentele la zi, la adresa editorweb@zf.ro.

Adresa Redactiei: Strada Gheorghe Polizu 58-60

Telefoane:

0318.256.288 (redactie)
0318.256.112 (abonamente print - Camelia Botea)
0318.256.235, 0318.256.237, 0318.256.238 (publicitate)
0318.256.150, 0318.256.408 (subscriptii produse online / ZFCorporate.ro / ZFEnglish.com)

Fax: 0318.256.285 e-mail: zf24@zf.ro (redactie zf.ro), abonat@m.ro (abonamente)

Social media:

• Facebook Ziarul Financiar

• Instagram Ziarul Financiar

• YouTube Ziarul Financiar

REDACŢIE

Cristian Hostiuc - Director Editorial
cristian.hostiuc@zf.ro
(0318.256.282)

Sorin Pislaru - Redactor şef
sorin.pislaru@zf.ro
(0318.256.282)

Dana Ciriperu - Redactor şef adjunct (Companii)
dana.ciriperu@zf.ro
(0318.256.277)

Adrian Seceleanu - Editor Hi-Tech
adrian.seceleanu@zf.ro (0318.256.286)

Bogdan Cojocaru - Editor Business Intl.
bogdan.cojocar@zf.ro (0318.256.245)

Iulian Anghel - Editor Politic
iulian.anghel@zf.ro (0318.256.245)

Loredana Frăţilă Cristescu - Editor ZF English
loredana.fratila@zf.ro
(0318.256.252)

SUPLIMENTE ZF

Adelina Mihai - Editor Profesii
adelina.mihai@zf.ro
(0318.256.277)

WWW.ZF.RO

Ştefan Stan - Editor Online
zf24@zf.ro
(0318.256.279)

MARKETING BRAND

Beatrice Cenuşoiu – Director marketing Mediafax
beatrice.cenusoiu@m.ro

Anişoara Dragu – Brand manager divizia Business
anisoara.dragu@m.ro

PUBLISHER

Alexandru Matei - Publisher Business Press
alexandru.matei@zf.ro (0318.256.286)

ORGANIZARE EVENIMENTE

Manuela Panescu, Business Events Producer manuela.panescu@m.ro (0754.078.906; 0318.256.337)
Alecsandra Voicu, Producator Evenimente Business
alexandra.voicu@m.ro (0766.935.845; 0318.256.337)

VÂNZĂRI PRINT

Marcela Tuila
marcela.tuila@m.ro (0318.256.236; 0742.214.490)
Livia Flacau
livia.flacau@m.ro (0724.67.57.20)

VÂNZĂRI EVENIMENTE

Corina Tabaras
corina.tabaras@m.ro
0737.348.423

PUBLICAŢIE EDITATĂ DE

Mediafax Group
Strada Gheorghe Polizu 58-60
Director General: Adrian Sârbu
Director Producţie: Rodica Ghenciu