• Leu / EUR4.6639
  • Leu / GBP5.2762
  • Leu / USD4.1179
Politică

Lista completă a deputaţilor

Lista completă a deputaţilor

Parlamentul rezultat din alegerile din 9 decembrie va avea cu 117 senatori şi deputaţi în plus. Numărul total al parlamentarilor va fi de 588, faţă de 471, potrivit centralizărilor partidelor.

Astfel, vor fi 176 de senatori şi 412 deputaţi.

USL va vea 395 de parlamentari, ARD-80, PPDD-67 şi UDMR-27.

LISTA COMPLETĂ A DEPUTATILOR

1    DÎRZU IOAN    USL    ALBA
2    NEGRUŢ CLEMENT    ARD    ALBA
3    SIMEDRU DAN-CORIOLAN    USL    ALBA
4    COMŞA CORNEL-GEORGE    PPDD    ALBA
5    POTOR CĂLIN    USL    ALBA
6    CĂPRAR DOREL-GHEORGHE    USL    ARAD
7    BOGHICEVICI CLAUDIA    ARD    ARAD
8    ŞCHEAU ION    PPDD    ARAD
9    CALIMENTE MIHĂIŢĂ    USL    ARAD
10    PISTRU-POPA EUSEBIU-MANEA    ARD    ARAD
11    MĂDUŢA FLAVIUS-LUIGI    USL    ARAD
12    FIRCZAK GHEORGHE    UCRR    ARAD
13    DALCA ŞTEFAN-PETRU    PPDD    ARAD
14    CONSTANTIN DANIEL    USL    ARGEŞ
15    BUCURA-OPRESCU SIMONA    USL    ARGEŞ
16    VASILICĂ RADU COSTIN    USL    ARGEŞ
17    DEACONU MIHAI    PPDD    ARGEŞ
18    DRĂGHICI MIRCEA GHEORGHE    USL    ARGEŞ
19    RĂDULESCU CĂTĂLIN-MARIAN    USL    ARGEŞ
20    NICULESCU-DUVĂZ BOGDAN-NICOLAE    USL    ARGEŞ
21    DUMITRU IOANA-JENICA    PPDD    ARGEŞ
22    GEREA ANDREI-DOMINIC    USL    ARGEŞ
23    MARIN GHEORGHE    USL    ARGEŞ
24    NICOLESCU THEODOR-CĂTĂLIN    USL    ARGEŞ
25    TEODORESCU CĂTĂLIN-FLORIN    ARD    ARGEŞ
26    PALĂR IONEL    USL    BACĂU
27    HREBENCIUC VIOREL    USL    BACĂU
28    IANCU IULIAN    USL    BACĂU
29    AVRAM CONSTANTIN    USL    BACĂU
30    MELINTE ION    PPDD    BACĂU
31    ŞOVA LUCIAN    USL    BACĂU
32    VREME VALERIAN    ARD    BACĂU
33    NECULA COSMIN    USL    BACĂU
34    SMARANDACHE MIRON ALEXANDRU    PPDD    BACĂU
35    CIUBOTARU LUCIAN-MANUEL    USL    BACĂU
36    VLASE PETRU GABRIEL    USL    BACĂU
37    MARCU NICU    USL    BACĂU
38    MARCU VIORICA    USL    BACĂU
39    CSEKE ATTILA-ZOLTAN    UDMR    BIHOR
40    SZAB“ ÖDÖN    UDMR    BIHOR
41    COSTIN GHEORGHE    USL    BIHOR
42    MERKA ADRIAN-MIROSLAV    UNIUNEA DEMOCRATICĂ A SLOVACILOR ŞI CEHILOR DIN ROMÂNIA    BIHOR
43    HULEA IOAN    PPDD    BIHOR
44    CHERECHEŞ FLORICA    USL    BIHOR
45    LAZA-MATIUŢA LIVIU    ARD    BIHOR
46    VARGA LUCIA-ANA    USL    BIHOR
47    CUPŞA IOAN    USL    BIHOR
48    DRĂGHICI SONIA-MARIA    USL    BIHOR
49    BOGDAN GHEORGHE-DĂNUŢ    USL    BIHOR
50    ROMAN IOAN-SORIN    USL    BIHOR
51    PANĂ ADRIANA-DOINA    USL    BISTRIŢA-NĂSĂUD
52    SUCIU VASILE-DANIEL    USL    BISTRIŢA-NĂSĂUD
53    GROSARU MIRCEA    ASOCIAŢIA ITALIENILOR DIN ROMÂNIA -  BISTRIŢA-NĂSĂUD
54    OLTEAN IOAN    ARD    BISTRIŢA-NĂSĂUD
55    DOLHA NECHITA-STELIAN    USL    BISTRIŢA-NĂSĂUD
56    DOLINEASCHI ANDREI    USL    BOTOŞANI
57    ANUŞCA ROXANA-FLORENTINA    USL    BOTOŞANI
58    MINCĂ LILIANA    PPDD    BOTOŞANI
59    BALTĂ MIHAI    USL    BOTOŞANI
60    ŞOPTICĂ COSTEL    USL    BOTOŞANI
61    ROMAN CRISTIAN-CONSTANTIN    ARD    BOTOŞANI
62    CIOFU TAMARA-DORINA    USL    BOTOŞANI
63    GIREADĂ DUMITRU-VERGINEL    USL    BOTOŞANI
64    NIŢĂ CONSTANTIN    USL    BRAŞOV
65    DINIŢĂ ION    USL    BRAŞOV
66    GRECEA MARIA    PPDD    BRAŞOV
67    NIŢĂ EMIL    USL    BRAŞOV
68    DONŢU MIHAI AUREL    USL    BRAŞOV
69    ANDRONACHE GABRIEL    ARD    BRAŞOV
70    OCHI ION    USL    BRAŞOV
71    ADAM IOAN    USL    BRAŞOV
72    ROMAN PETRE    USL    BRAŞOV
73    IALOMIŢIANU GHEORGHE    ARD    BRAŞOV
74    ZAMFIR DANIEL-CĂTĂLIN    USL    BRAŞOV
75    DRAGOMIR VIOREL MARIAN    USL    BRĂILA
76    VARGA VASILE    USL    BRĂILA
77    NAZARE ALEXANDRU    ARD    BRĂILA
78    RIZEA CRISTIAN    USL    BRĂILA
79    NISTOR MARIOARA    PPDD    BRĂILA
80    TUDOSE MIHAI    USL    BRĂILA
81    PETREA DORIN SILVIU    USL    BRĂILA
82    CIOLACU ION-MARCEL    USL    BUZĂU
83    GHIVECIU MARIAN    USL    BUZĂU
84    SCUTARU ADRIAN-GEORGE    USL    BUZĂU
85    HOLBAN TITI    USL    BUZĂU
86    COMAN GHEORGHE    PPDD    BUZĂU
87    NICOLICEA EUGEN    USL    BUZĂU
88    COCEI ERLAND    USL    BUZĂU
89    PREDA CEZAR-FLORIN    ARD    BUZĂU
90    MOCANU ADRIAN    USL    BUZĂU
91    BLĂNARIU VALENTIN    PPDD    CARAŞ-SEVERIN
92    MOCIOALCĂ ION    USL    CARAŞ-SEVERIN
93    BENGA IOAN    USL    CARAŞ-SEVERIN
94    TOCUŢ DAN-LAURENŢIU    USL    CARAŞ-SEVERIN
95    GVOZDENOVICI SLAVOMIR    UNIUNEA SÂRBILOR DIN ROMÂNIA    CARAŞ-SEVERIN
96    GHERA GIURECI-SLOBODAN    UNIUNEA CROAŢILOR DIN ROMÂNIA    CARAŞ-SEVERIN
97    TABUGAN ION    USL    CARAŞ-SEVERIN
98    SCHELEAN VALERIA-DIANA    ARD    CARAŞ-SEVERIN
99    RUSU VALENTIN    USL    CARAŞ-SEVERIN
100    SURDU RALUCA    USL    CĂLĂRAŞI
101    DRAGOMIR MARIA    PPDD    CĂLĂRAŞI
102    MOTREANU DAN-ŞTEFAN    USL    CĂLĂRAŞI
103    ILIUŢĂ VASILE    ARD    CĂLĂRAŞI
104    FLOREA DANIEL    USL    CĂLĂRAŞI
105    VAINER AUREL    FEDERAŢIA COMUNITĂŢILOR EVREIEŞTI DIN ROMÂNIA    CĂLĂRAŞI
106    NICULAE AUREL    USL    CĂLĂRAŞI
107    STERIU VALERIU-ANDREI    USL    CĂLĂRAŞI
108    ITU CORNEL    USL    CLUJ
109    CRISTEA AURELIA    USL    CLUJ
110    OROS NECHITA-ADRIAN    USL    CLUJ
111    GURZĂU ADRIAN    ARD    CLUJ
112    CĂTĂNICIU STELUŢA-GUSTICA    USL    CLUJ
113    ZLATI RADU    USL    CLUJ
114    MOLDOVAN IOAN    PPDD    CLUJ
115    IRIMIE VICENŢIU-MIRCEA    ARD    CLUJ
116    UIOREANU ELENA-RAMONA    USL    CLUJ
117    MÁTÉ ANDRÁS-LEVENTE    UDMR    CLUJ
118    TARARACHE MIHAI    PPDD    CONSTANŢA
119    CERNEA REMUS-FLORINEL    USL    CONSTANŢA
120    AMET VAROL    UNIUNEA DEMOCRATĂ A TĂTARILOR TURCO-MUSULMANI DIN ROMÂNIA    CONSTANŢA
121    LUPU MIHAI    USL    CONSTANŢA
122    CONDURĂŢEANU ANDREI-RĂZVAN    PPDD    CONSTANŢA
123    MARTIN EDUARD-STELIAN    USL    CONSTANŢA
124    MITREA MANUELA    USL    CONSTANŢA
125    IBRAM IUSEIN    UNIUNEA DEMOCRATĂ TURCĂ DIN ROMÂNIA    CONSTANŢA
126    VOICU MĂDĂLIN-ŞTEFAN    USL    CONSTANŢA
127    DRAGOMIR GHEORGHE    USL    CONSTANŢA
128    DUMITRACHE ILEANA-CRISTINA    USL    CONSTANŢA
129    MANEA VICTOR-GHEORGHE    USL    CONSTANŢA
130    CULEŢU DĂNUŢ    ARD    CONSTANŢA
131    BABUŞ RADU    USL    CONSTANŢA
132    GHEORGHE FLORIN    ARD    CONSTANŢA
133    DOBRE MIRCEA-TITUS    USL    CONSTANŢA
134    MARK“ ATTILA-GABOR    UDMR    COVASNA
135    MÁRTON ÁRPÁD-FRANCISC    UDMR    COVASNA
136    PĂUN NICOLAE    ASOCIAŢIA PARTIDA ROMILOR "PRO-EUROPA"    COVASNA
137    FEJÉR LÁSZL“-ŐDŐN    UDMR    COVASNA
138    GRAMA HORIA    USL    COVASNA
139    PÂRGARU ION    USL    DÂMBOVIŢA
140    STAN ION    USL    DÂMBOVIŢA
141    PLUMB ROVANA    USL    DÂMBOVIŢA
142    SĂVOIU IONUŢ-CRISTIAN    USL    DÂMBOVIŢA
143    POPESCU FLORIN AURELIAN    ARD    DÂMBOVIŢA
144    POPA RADU MIHAI    PPDD    DÂMBOVIŢA
145    MOLDOVAN CARMEN-ILEANA    USL    DÂMBOVIŢA
146    STANCIU ZISU    USL    DÂMBOVIŢA
147    DUMITRU GEORGICĂ    USL    DÂMBOVIŢA
148    HORGA VASILE    USL    DÂMBOVIŢA
149    VLADU IULIAN    ARD    DÂMBOVIŢA
150    ZGONEA VALERIU-ŞTEFAN    USL    DOLJ
151    NEŢOIU GHEORGHE    PPDD    DOLJ
152    DASCĂLU CONSTANTIN    ARD    DOLJ
153    GUST-BĂLOŞIN FLORENTIN    USL    DOLJ
154    CĂLIN ION    USL    DOLJ
155    VASILESCU NICOLAE    USL    DOLJ
156    STROE IONUŢ MARIAN    USL    DOLJ
157    PETRESCU PETRE    USL    DOLJ
158    MANDA IULIAN-CLAUDIU    USL    DOLJ
159    STOICA ŞTEFAN-BUCUR    ARD    DOLJ
160    ENEA CONSTANTIN-COSMIN    USL    DOLJ
161    VOICU MIHAI-ALEXANDRU    USL    DOLJ
162    IANE DANIEL    USL    DOLJ
163    NICA DAN    USL    GALAŢI
164    TOADER MIRCEA-NICU    ARD    GALAŢI
165    CIUCĂ LIVIU-BOGDAN    USL    GALAŢI
166    CHEBAC EUGEN    PPDD    GALAŢI
167    PÂSLARU FLORIN-COSTIN    USL    GALAŢI
168    NECHITA AUREL    USL    GALAŢI
169    ROŞCA LUCREŢIA    USL    GALAŢI
170    DOBRE VICTOR-PAUL    USL    GALAŢI
171    CHIRVĂSUŢĂ LAURENŢIU    USL    GALAŢI
172    SCARLAT GEORGE    USL    GALAŢI
173    ŞTEFAN VIOREL    USL    GALAŢI
174    ANTON MARIN    USL    GIURGIU
175    CHIŢOIU DANIEL    USL    GIURGIU
176    NICOLAE FLORIAN    USL    GIURGIU
177    CIOBANU LILIANA    PPDD    GIURGIU
178    TEODORESCU IOAN VIOREL    USL    GIURGIU
179    CUPĂ ION    ARD    GORJ
180    ROTARU RĂZVAN    PPDD    GORJ
181    PONTA VICTOR-VIOREL    USL    GORJ
182    POPEANGĂ VASILE    USL    GORJ
183    KHRAIBANI CAMELIA    USL    GORJ
184    MOCIOI NICULINA    PPDD    GORJ
185    IRIZA SCARLAT    USL    GORJ
186    WEBER MIHAI    USL    GORJ
187    KORODI ATTILA    UDMR    HARGHITA
188    KELEMEN HUNOR    UDMR    HARGHITA
189    ANTAL ISTVÁN    UDMR    HARGHITA
190    MOLDOVAN IOSIF    UDMR    HARGHITA
191    DUŞA MIRCEA    USL    HARGHITA
192    HĂRĂU ELEONORA-CARMEN    USL    HUNEDOARA
193    RUŞANU DAN-RADU    USL    HUNEDOARA
194    ŢÎMPĂU RADU-BOGDAN    USL    HUNEDOARA
195    RESMERIŢĂ CORNEL-CRISTIAN    USL    HUNEDOARA
196    IACOB-RIDZI MONICA-MARIA    PPDD    HUNEDOARA
197    NISTOR LAURENŢIU    USL    HUNEDOARA
198    MUNTEAN MIRCIA    ARD    HUNEDOARA
199    INTOTERO NATALIA-ELENA    USL    HUNEDOARA
200    NEACŞU MARIAN    USL    IALOMIŢA
201    CALOIANU MARIO-ERNEST    PPDD    IALOMIŢA
202    POCORA CRISTIANA-ANCUŢA    USL    IALOMIŢA
203    GĂINĂ MIHĂIŢĂ    USL    IALOMIŢA
204    IONESCU AURELIAN    USL    IALOMIŢA
205    GHEORGHE TINEL    ARD    IALOMIŢA
206    RĂŢOI NECULAI    USL    IAŞI
207    STANCU IONEL    ASOCIAŢIA MACEDONENILOR DIN ROMÂNIA    IAŞI
208    EMACU GHEORGHE    USL    IAŞI
209    MOVILĂ PETRU    ARD    IAŞI
210    MANOLESCU OANA    ASOCIAŢIA LIGA ALBANEZILOR DIN ROMÂNIA    IAŞI
211    FENECHIU RELU    USL    IAŞI
212    STANCIU ANGHEL    USL    IAŞI
213    NICHITA CRISTINA    USL    IAŞI
214    ALEXE COSTEL    USL    IAŞI
215    IACOBAN SORIN-AVRAM    USL    IAŞI
216    BOGDĂNICI CAMELIA-MARGARETA    ARD    IAŞI
217    COZMANCIUC CORNELIU-MUGUREL    USL    IAŞI
218    OAJDEA VASILE-DANIEL    PPDD    IAŞI
219    ADĂSCĂLIŢEI CONSTANTIN    USL    IAŞI
220    DOBOŞ ANTON    USL    IAŞI
221    MOCANU VASILE    USL    IAŞI
222    BLĂJUŢ VIOREL-IONEL    PPDD    IAŞI
223    CRĂCIUNESCU GRIGORE    USL    IAŞI
224    STROE RADU    USL    ILFOV
225    HELLVIG EDUARD-RAUL    USL    ILFOV
226    PEIA NINEL    USL    ILFOV
227    BURLACU ŞTEFAN    PPDD    ILFOV
228    THUMA HUBERT PETRU ŞTEFAN    USL    ILFOV
229    TĂTARU FLORIN-CRISTIAN    USL    MARAMUREŞ
230    B“NIS ISTVÁN    UDMR    MARAMUREŞ
231    DOLHA MIRCEA    USL    MARAMUREŞ
232    NEGRUŢ CORNELIA    USL    MARAMUREŞ
233    MAN MIRCEA    ARD    MARAMUREŞ
234    MATEI CĂLIN-VASILE-ANDREI    USL    MARAMUREŞ
235    FONTA NUŢU    PPDD    MARAMUREŞ
236    BERCI VASILE    USL    MARAMUREŞ
237    ŞIMON GHEORGHE    USL    MARAMUREŞ
238    MAROCICO ION    UNIUNEA UCRAINENILOR DIN ROMÂNIA    MARAMUREŞ
239    STĂNIŞOARĂ MIHAI    ARD    MEHEDINŢI
240    MANOLACHE MARIUS    USL    MEHEDINŢI
241    PALAŞCĂ VIOREL    USL    MEHEDINŢI
242    DAEA PETRE    USL    MEHEDINŢI
243    TRAICU RODIN    USL    MEHEDINŢI
244    KEREKES KAROLY    UDMR    MUREŞ
245    GLIGA VASILE-GHIORGHE    USL    MUREŞ
246    KELEMEN ATILLA-BÉLA-LÁSZL“    UDMR    MUREŞ
247    URCAN IONAŞ-FLORIN    ARD    MUREŞ
248    BORBÉLY LÁSZL“    UDMR    MUREŞ
249    SEFER CRISTIAN-GEORGE    PPDD    MUREŞ
250    BUICU CORNELIU-FLORIN    USL    MUREŞ
251    CHIRTEŞ IOAN-CRISTIAN    USL    MUREŞ
252    URSĂRESCU DORINEL    USL    NEAMŢ
253    MUNTEANU IOAN    USL    NEAMŢ
254    STOICA MIHAELA    ARD    NEAMŢ
255    ARSENE IONEL    USL    NEAMŢ
256    MOISII CONSTANTIN    PPDD    NEAMŢ
257    UDREA ELENA-GABRIELA    ARD    NEAMŢ
258    MARCOCI VLAD    USL    NEAMŢ
259    ENACHE MARIAN    USL    NEAMŢ
260    HARBUZ LIVIU    USL    NEAMŢ
261    DRĂGUŞANU VASILE-CĂTĂLIN    USL    NEAMŢ
262    BĂRBULESCU DANIEL-IONUŢ    USL    OLT
263    MOŢ CONSTANTIN-STELIAN-EMIL    USL    OLT
264    CIOCAN DAN    USL    OLT
265    IORDACHE FLORIN    USL    OLT
266    NICULESCU DUMITRU    PPDD    OLT
267    DELUREANU VIRGIL    USL    OLT
268    ŞTIRBU GIGEL-SORINEL    USL    OLT
269    ADAM LUMINIŢA-PACHEL    PPDD    OLT
270    STĂNESCU ALEXANDRU    USL    OLT
271    COSMA VLAD-ALEXANDRU    USL    PRAHOVA
272    GHIŢĂ SEBASTIAN-AURELIAN    USL    PRAHOVA
273    SAVA ANDREI-VALENTIN    USL    PRAHOVA
274    EPARU ION    USL    PRAHOVA
275    DUMBRĂVANU PAUL    USL    PRAHOVA
276    TĂNASE RĂZVAN-IONUŢ    PPDD    PRAHOVA
277    GUNIA DRAGOŞ-IONEL    ARD    PRAHOVA
278    NICOLAE ALEXANDRI    USL    PRAHOVA
279    ROŞCA MIRCEA    USL    PRAHOVA
280    IONESCU GEORGE    ARD    PRAHOVA
281    ANGHEL GABRIELA-LOLA    PPDD    PRAHOVA
282    GURAN VIRGIL    USL    PRAHOVA
283    ANASTASE ROBERTA-ALMA    ARD    PRAHOVA
284    GAVRILESCU GRAŢIELA-LEOCADIA    USL    PRAHOVA
285    ZISOPOL DRAGOŞ-GABRIEL    UNIUNEA ELENĂ DIN ROMÂNIA    PRAHOVA
286    TEJU SORIN    USL    PRAHOVA
287    PAUL MARIA-ANDREEA    ARD    SATU MARE
288    SILAGHI OVIDIU-IOAN    USL    SATU MARE
289    PETRIC OCTAVIAN    USL    SATU MARE
290    ERDEI-DOLOCZKI ISTVAN    UDMR    SATU MARE
291    KERESKÉNYI GÁBOR    UDMR    SATU MARE
292    BODE LUCIAN-NICOLAE    ARD    SĂLAJ
293    SERES DENES    UDMR    SĂLAJ
294    TALOŞ GHEORGHE-MIREL    USL    SĂLAJ
295    NOSA IULIU    USL    SĂLAJ
296    GANŢ OVIDIU-VICTOR    FORUMUL DEMOCRAT AL GERMANILOR DIN ROMÂNIA    SIBIU
297    TĂMÂIAN IOAN    USL    SIBIU
298    TURCAN RALUCA    ARD    SIBIU
299    ROMAN GHEORGHE    USL    SIBIU
300    PUŞCAŞ IACOB    PPDD    SIBIU
301    AXENTE IOAN    USL    SIBIU
302    FRĂTICIU GHEORGHE    USL    SIBIU
303    CAZAN MIRCEA-VASILE    USL    SIBIU
304    STAN IOAN    USL    SUCEAVA
305    ARDELEANU SANDA-MARIA    ARD    SUCEAVA
306    BALAN IOAN    ARD    SUCEAVA
307    BĂIŞANU ŞTEFAN-ALEXANDRU    USL    SUCEAVA
308    LONGHER GHERVAZEN    UNIUNEA POLONEZILOR DIN ROMÂNIA    SUCEAVA
309    URICEC EUGEN-CONSTANTIN    USL    SUCEAVA
310    SURUGIU IULIAN-RADU    USL    SUCEAVA
311    PARDĂU DUMITRU    USL    SUCEAVA
312    BEJINARIU EUGEN    USL    SUCEAVA
313    MÎRZA GAVRIL    USL    SUCEAVA
314    GALAN CONSTANTIN    USL    SUCEAVA
315    CIOATĂ CEZAR    PPDD    SUCEAVA
316    IANE OVIDIU-CRISTIAN    USL    SUCEAVA
317    ALMĂJANU MARIN    USL    TELEORMAN
318    DRAGNEA NICOLAE-LIVIU    USL    TELEORMAN
319    BUCUR CONSTANTIN-ALIN    PPDD    TELEORMAN
320    BOBOC VALENTIN GABRIEL    USL    TELEORMAN
321    MILITARU LUCIAN    ARD    TELEORMAN
322    SIMIONESCU ADRIAN CONSTANTIN    USL    TELEORMAN
323    CALOTĂ FLORICĂ ICĂ    USL    TELEORMAN
324    ŞTEFĂNESCU ELENA CĂTĂLINA    USL    TELEORMAN
325    SĂMĂRTINEAN CORNEL-MIRCEA    ARD    TIMIŞ
326    CRISTIAN HORIA    USL    TIMIŞ
327    MOLNAR ZSOLT    UDMR    TIMIŞ
328    GRINDEANU SORIN MIHAI    USL    TIMIŞ
329    GRAPINI MARIA    USL    TIMIŞ
330    RĂDUCANU ION    USL    TIMIŞ
331    POPOVICIU ALIN-AUGUSTIN-FLORIN    ARD    TIMIŞ
332    MIRCOVICI NICULAE    UNIUNEA BULGARĂ DIN BANAT - ROMÂNIA    TIMIŞ
333    COVACI DOREL    USL    TIMIŞ
334    STRAGEA SORIN CONSTANTIN    USL    TIMIŞ
335    DIACONU ADRIAN-NICOLAE    PPDD    TIMIŞ
336    TIUCH CĂTĂLIN    USL    TIMIŞ
337    CIOBANU GHEORGHE    USL    TIMIŞ
338    ANDEA PETRU    USL    TIMIŞ
339    GUDU VASILE    ARD    TULCEA
340    ZAHARCU NEVISER    USL    TULCEA
341    CODIRLĂ LIVIU    PPDD    TULCEA
342    IGNAT MIRON    COMUNITATEA RUŞILOR LIPOVENI DIN ROMÂNIA    TULCEA
343    POPA OCTAVIAN MARIUS    USL    TULCEA
344    AVRAM MARIAN    USL    TULCEA
345    BĂLAN ION    USL    TULCEA
346    BIRCHALL ANA    USL    VASLUI
347    SOLOMON ADRIAN    USL    VASLUI
348    DIMA TOADER    USL    VASLUI
349    CIUHODARU TUDOR    PPDD    VASLUI
350    CRISTEA VICTOR    USL    VASLUI
351    CIURARIU FLORIN    USL    VASLUI
352    STATIVĂ IRINEL-IOAN    USL    VASLUI
353    VIZITIU SERGIU-CONSTANTIN    ARD    VASLUI
354    BORDEIANU DAN    USL    VASLUI
355    RĂDULESCU ROMEO    ARD    VÂLCEA
356    VLĂDOIU AUREL    USL    VÂLCEA
357    BUICAN CRISTIAN    USL    VÂLCEA
358    RĂDULESCU CONSTANTIN    USL    VÂLCEA
359    MARIAN ION CRISTINEL    PPDD    VÂLCEA
360    DOBRINESCU TRAIAN    USL    VÂLCEA
361    BLEOTU VASILE    USL    VÂLCEA
362    MAZILU CONSTANTIN    USL    VÂLCEA
363    MITREA MIRON-TUDOR    USL    VRANCEA
364    TÎLVĂR ANGEL    USL    VRANCEA
365    SĂPUNARU NINI    USL    VRANCEA
366    ROMAN VICTOR    USL    VRANCEA
367    MURGU NEAGU    PPDD    VRANCEA
368    NICA NICOLAE-CIPRIAN    USL    VRANCEA
369    SECARĂ FLORIN MIHAIL    ARD    VRANCEA
370    ŢIGĂERU ROŞCA LAURENŢIU    USL    VRANCEA
371    GIURESCU DINU    USL    Mun. BUCUREŞTI
372    TUDORACHE DANIEL    USL    Mun. BUCUREŞTI
373    BĂNICIOIU NICOLAE    USL    Mun. BUCUREŞTI
374    CANACHEU COSTICĂ    ARD    Mun. BUCUREŞTI
375    NASSAR RODICA    USL    Mun. BUCUREŞTI
376    BECALI GEORGE    USL    Mun. BUCUREŞTI
377    MIHĂILĂ IOAN    ARD    Mun. BUCUREŞTI
378    DUMITRU OVIDIU-IOAN    PPDD    Mun. BUCUREŞTI
379    VULPESCU IOAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
380    CHIRIŢĂ DUMITRU    USL    Mun. BUCUREŞTI
381    POPESCU DAN-CRISTIAN    ARD    Mun. BUCUREŞTI
382    STURZU MIHAI-RĂZVAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
383    PALEOLOGU THEODOR    ARD    Mun. BUCUREŞTI
384    PODAŞCĂ GABRIELA-MARIA    USL    Mun. BUCUREŞTI
385    TUDORIE VIOLETA    USL    Mun. BUCUREŞTI
386    ISPIR RALUCA-CRISTINA    USL    Mun. BUCUREŞTI
387    NICULESCU-MIZIL-ŞTEFĂNESCU-TOHME OANA    USL    Mun. BUCUREŞTI
388    MIRONESCU RĂZVAN HORIA    USL    Mun. BUCUREŞTI
389    BOT OCTAVIAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
390    MIHĂILESCU ION-BOGDAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
391    PETRACHE ADRIAN-ALIN    USL    Mun. BUCUREŞTI
392    POPESCU DUMITRU-IULIAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
393    ALEXE FLORIN-ALEXANDRU    USL    Mun. BUCUREŞTI
394    FENECHIU CĂTĂLIN-DANIEL    PPDD    Mun. BUCUREŞTI
395    NICOLĂESCU GHEORGHE-EUGEN    USL    Mun. BUCUREŞTI
396    NICOARĂ ROMEO-FLORIN    PPDD    Mun. BUCUREŞTI
397    FLOREA DAMIAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
398    BUDURESCU DANIEL-STAMATE    USL    Mun. BUCUREŞTI
399    DIACONU MIHAI-BOGDAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
400    POP GEORGIAN    USL    Mun. BUCUREŞTI
401    GEANTĂ FLORIAN-DANIEL    ARD    Mun. BUCUREŞTI
402    TĂNĂSESCU CLAUDIU-ANDREI    USL    Mun. BUCUREŞTI
403    PAMBUCCIAN VARUJAN    UNIUNEA ARMENILOR DIN ROMÂNIA    Mun. BUCUREŞTI
404    UDRIŞTE GHEORGHE    ARD    Mun. BUCUREŞTI
405    GORGHIU ALINA-ŞTEFANIA    USL    Mun. BUCUREŞTI
406    ORBAN LUDOVIC    USL    Mun. BUCUREŞTI
407    NISTOR GHEORGHE-VLAD    USL    Mun. BUCUREŞTI
408    TUŞA ADRIANA-DIANA    USL    Mun. BUCUREŞTI
409    MIHAI AURELIAN    PPDD    Strainatate
410    TOMAC EUGEN    ARD    Strainatate
411    LUBANOVICI MIRCEA    ARD    Strainatate
412    RAEŢCHI OVIDIU ALEXANDRU    USL    Strainatate

 

Newsletter Ziarul Financiar

Înscrie-te la newsletter-ul ZF.ro ca să primeşti zilnic informaţiile de business care contează. Ia decizii în cunoştinţă de cauză!

Principalele valute BNR - joi, 13:15
EUR
USD
GBP
CHF
Azi: 4.6639
Diferență: 0,0086
Ieri: 4.6635
Azi: 4.1179
Diferență: -0,2519
Ieri: 4.1283
Azi: 5.2762
Diferență: -0,1722
Ieri: 5.2853
Azi: 4.0856
Diferență: -0,3682
Ieri: 4.1007